C0603C103J3RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.273
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 123.207
Datablad
Walsin Technology Corporation
YAGEO
På lager: 403
YAGEO
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
10000 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C103J3RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0603C103J3RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C103J3RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603C103J3RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)