C0603C102K1RAC3127 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0603C102K1RAC3127
DigiKeys varenummer
399-C0603C102K1RAC3127TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C102K1RAC3127
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)