C0603C102J5GAC3112
DigiKeys varenummer
399-C0603C102J5GAC3112TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C102J5GAC3112CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603C102J5GAC3112DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C102J5GAC3112
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)