C0603C102J1REC31217042 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 26.330
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 9.415
Datablad
Walsin Technology Corporation
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Billede for C0603C102J1REC31217042 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C102J1REC31217042
DigiKeys varenummer
399-C0603C102J1REC31217042TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C102J1REC31217042
Beskrivelse
1000PF 100V
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)