C0603C102J1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C102J1RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C102J1RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603C102J1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C102J1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C102J1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)