C0603C101J5GACAUTO7411 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 2.857
Datablad
TDK
100 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C101J5GACAUTO7411
DigiKeys varenummer
399-C0603C101J5GACAUTO7411TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C101J5GACAUTO7411
Beskrivelse
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603C101J5GACAUTO7411 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)