C0603C101J5GAC7082
DigiKeys varenummer
399-C0603C101J5GAC7082TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C101J5GAC7082CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C101J5GAC7082
Beskrivelse
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C101J5GAC7082 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Applikationer
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)