C0603C100K1GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C100K1GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C100K1GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C100K1GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)