C0603C100D5GAC3020 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10 pF ±0,5pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C100D5GAC3020
DigiKeys varenummer
399-C0603C100D5GAC3020TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C100D5GAC3020
Beskrivelse
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±0,5pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)