C052C681J2G5CA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
680 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C052C681J2G5CA7301
DigiKeys varenummer
399-C052C681J2G5CA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C052C681J2G5CA7301
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C052C681J2G5CA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,245" (6,22mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)