C052C331K2R5TA7303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
330 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C052C331K2R5TA7303
DigiKeys varenummer
399-C052C331K2R5TA7303TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C052C331K2R5TA7303
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C052C331K2R5TA7303 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,245" (6,22mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)