C052C222K1R5CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 3.149
Datablad
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C052C222K1R5CA
DigiKeys varenummer
399-C052C222K1R5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C052C222K1R5CA
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C052C222K1R5CA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,245" (6,22mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)