C052C180K2G5CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
18 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C052C180K2G5CA
DigiKeys varenummer
399-C052C180K2G5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C052C180K2G5CA
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C052C180K2G5CA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,245" (6,22mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)