C052C102J2R5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for C052C102J2R5TA7301 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C052C102J2R5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C052C102J2R5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C052C102J2R5TA7301
Beskrivelse
1000PF 200V
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,245" (6,22mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)