C0402T822J4RCCTU
DigiKeys varenummer
399-C0402T822J4RCCTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402T822J4RCCTU
Beskrivelse
8200PF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
8200 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)