C0402T332J3RCLTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
3300 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402T332J3RCLTU
DigiKeys varenummer
399-C0402T332J3RCLTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402T332J3RCLTU
Beskrivelse
CAP CER 0402
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0402T332J3RCLTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)