C0402T221K5RCL3884TU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for C0402T221K5RCL3884TU er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402T221K5RCL3884TU
DigiKeys varenummer
399-C0402T221K5RCL3884TUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402T221K5RCL3884TU
Beskrivelse
220.PF 50.0V
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)