C0402T220J5GALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402T220J5GALTU
DigiKeys varenummer
399-C0402T220J5GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402T220J5GALTU
Beskrivelse
CAP CER 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402T220J5GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)