C0402T104K4RBL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 29.730
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402T104K4RBL
DigiKeys varenummer
399-C0402T104K4RBL-ND
Producenter
Producentens varenummer
C0402T104K4RBL
Beskrivelse
.100UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Emballage
Bulk
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)