C0402T103K5RAL7136 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 1.612
Datablad
Billede for C0402T103K5RAL7136 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402T103K5RAL7136
DigiKeys varenummer
399-C0402T103K5RAL7136TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402T103K5RAL7136
Beskrivelse
.010UF 50.0V
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)