C0402T103K3RALM705 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for C0402T103K3RALM705 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402T103K3RALM705
DigiKeys varenummer
399-C0402T103K3RALM705TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402T103K3RALM705
Beskrivelse
.010UF 25.0V
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)