C0402T103J5RCLM7057555 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Billede for C0402T103J5RCLM7057555 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402T103J5RCLM7057555
DigiKeys varenummer
399-C0402T103J5RCLM7057555TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402T103J5RCLM7057555
Beskrivelse
.010UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)