C0402T102K4RACM103 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for C0402T102K4RACM103 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402T102K4RACM103
DigiKeys varenummer
399-C0402T102K4RACM103TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402T102K4RACM103
Beskrivelse
1000PF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)