C0402C822K5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 28.518
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 7.197
Datablad
Walsin Technology Corporation
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
8200 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C822K5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0402C822K5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C822K5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C822K5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)