C0402C821J3RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 1.259
Datablad
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
YAGEO
Similar
TDK
Similar
TDK
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
820 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C821J3RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0402C821J3RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C821J3RALTU
Beskrivelse
CAP CER 820PF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C821J3RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)