C0402C682M5REC7411 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
6800 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C682M5REC7411
DigiKeys varenummer
C0402C682M5REC7411-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C682M5REC7411
Beskrivelse
CAP CER 0402 6.8NF 50V X7R 20%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C682M5REC7411 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)