C0402C682M1RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Taiyo Yuden
6800 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C682M1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0402C682M1RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C682M1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0402 6.8NF 100VDC X7R
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)