C0402C680K5GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0402C680K5GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C680K5GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0402C680K5GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)