C0402C471M8RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0402C471M8RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C471M8RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 470PF 10V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0402C471M8RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)