C0402C431M8JACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
430 pF ±20% 10V Keramiske kondensatorer U2J 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0402C431M8JACAUTO
DigiKeys varenummer
C0402C431M8JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C431M8JACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 430PF 10V U2J 0402
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C431M8JACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)