C0402C431F8JACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
430 pF ±1% 10V Keramiske kondensatorer U2J 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0402C431F8JACTU
DigiKeys varenummer
399-C0402C431F8JACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C431F8JACTU
Beskrivelse
CAP CER 430PF 10V U2J 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C431F8JACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)