C0402C332M5RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 35.154
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
3300 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C332M5RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0402C332M5RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C332M5RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0402 3.3NF 50V X7R 20%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C332M5RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)