C0402C331J5GAC3112
DigiKeys varenummer
399-C0402C331J5GAC3112TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C331J5GAC3112
Beskrivelse
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)