C0402C330F5GACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 7.947
Datablad
33 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C330F5GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0402C330F5GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C330F5GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0402
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0402C330F5GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)