C0402C271F5GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0402C271F5GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0402C271F5GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0402C271F5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0402C271F5GACTU
Beskrivelse
CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0402C271F5GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)