C0402C223K4RECAUTO
DigiKeys varenummer
399-17877-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-17877-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-17877-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0402C223K4RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0402 22NF 16V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0402C223K4RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)