C0402C223K3RAC3020 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.022 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0402C223K3RAC3020
DigiKeys varenummer
399-C0402C223K3RAC3020TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C223K3RAC3020
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)