C0402C221K5HAC3083 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Billede for C0402C221K5HAC3083 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C221K5HAC3083
DigiKeys varenummer
399-C0402C221K5HAC3083TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C221K5HAC3083
Beskrivelse
220.PF 50.0V
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0402 (1005 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)