C0402C182J5JACTU
DigiKeys varenummer
399-13382-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13382-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-13382-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0402C182J5JACTU
Beskrivelse
CAP CER 1800PF 50V U2J 0402
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1800 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer U2J 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0402C182J5JACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)