C0402C181J5GAC3121 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
180 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C181J5GAC3121
DigiKeys varenummer
399-C0402C181J5GAC3121TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C181J5GAC3121
Beskrivelse
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)