C0402C121J5JACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
120 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer U2J 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0402C121J5JACTU
DigiKeys varenummer
399-C0402C121J5JACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C121J5JACTU
Beskrivelse
CAP CER 120PF 50V U2J 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C121J5JACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)