C0402C103K4RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-6825-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-6825-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-6825-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0402C103K4RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0402C103K4RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)