C0402C102J5REC7411 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 127.309
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 29.622
Datablad
På lager: 376
1000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C102J5REC7411
DigiKeys varenummer
C0402C102J5REC7411-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C102J5REC7411
Beskrivelse
CAP CER 0402 1NF 50V X7R 5%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0402C102J5REC7411 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)