C0402C102G1GECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1000 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0402C102G1GECAUTO
DigiKeys varenummer
C0402C102G1GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0402C102G1GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0402 1NF 100V C0G 2%
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0402C102G1GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)