C0402C100K3GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-17543-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-17543-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-17543-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0402C100K3GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER SMD 0402 10PF 10% COG 25
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0402C100K3GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)