ALS80C125QT025 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1.2 F 25 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - skrueterminaler 5mOhm @ 100Hz 9000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ALS80C125QT025
DigiKeys varenummer
ALS80C125QT025-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALS80C125QT025
Beskrivelse
CAP ALUM 1.2F 20% 25V SCREW CHAS
Producentens standard leveringstid
38 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ALS80C125QT025 Modeller
Rippel strøm @ lav frekvens
36.5 A @ 100 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
37.1 A @ 10 kHz
Impedans
7 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
1,252" (31,80mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
3,543" diam. (90,00mm)
Spænding - Nominel
25 V
Højde - Monteret (maks.)
8,740" (222,00mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5mOhm @ 100Hz
Monteringstype
Levetid @ temp.
9000 timer @ 105°C
Driftstemperatur
-40°C – 105°C