ALS70A622NJ450 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 104
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
6200 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - skrueterminaler 37mOhm @ 100Hz 20000 timer @ 85°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ALS70A622NJ450
DigiKeys varenummer
399-14363-ND
Producenter
Producentens varenummer
ALS70A622NJ450
Beskrivelse
CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ALS70A622NJ450 Modeller
Rippel strøm @ lav frekvens
15.9 A @ 100 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
22.9 A @ 10 kHz
Impedans
25 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
1,252" (31,80mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
3,031" diam. (77,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Højde - Monteret (maks.)
4,606" (117,00mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
37mOhm @ 100Hz
Monteringstype
Levetid @ temp.
20000 timer @ 85°C
Driftstemperatur
-40°C – 85°C