A786MW227M1HLAV011
DigiKeys varenummer
399-A786MW227M1HLAV011TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-A786MW227M1HLAV011CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-A786MW227M1HLAV011DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
A786MW227M1HLAV011
Beskrivelse
CAP ALU HYBRID 135C 50V 220F
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF 50 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 11mOhm 4000 timer @ 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Digi-Reel®
Funktioner
Vibrationsdæmpende
Rippel strøm @ høj frekvens
5.3 A @ 100 kHz
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,685" (17,40mm)
Tolerance
±20%
Overflademonterings fladestørrelse
0,425" L x 0,406" B (10,80mm x 10,30mm)
Spænding - Nominel
50 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
11mOhm
Pakke/hus
Radial, Indkapsling - SMD
Levetid @ temp.
4000 timer @ 135°C