A781MN107M1HLAV030
DigiKeys varenummer
399-A781MN107M1HLAV030TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-A781MN107M1HLAV030CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-A781MN107M1HLAV030DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
A781MN107M1HLAV030
Beskrivelse
CAP ALUM HYB 100UF 20% 50V SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF 50 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 30mOhm 2000 timer @ 135°C
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
A781MN107M1HLAV030 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Digi-Reel®
Funktioner
Vibrationsdæmpende
Varestatus
Aktiv
Rippel strøm @ lav frekvens
1.408 A @ 100 Hz
Rippel strøm @ høj frekvens
6.4 A @ 100 kHz
Kapacitans
100 µF
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Spænding - Nominel
50 V
Overflademonterings fladestørrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
30mOhm
Levetid @ temp.
2000 timer @ 135°C