A769KE107M1VLAS031
DigiKeys varenummer
399-A769KE107M1VLAS031TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-A769KE107M1VLAS031CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-A769KE107M1VLAS031DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
A769KE107M1VLAS031
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF 35 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 31mOhm 2000 timer @ 125°C
EDA/CAD-modeller
A769KE107M1VLAS031 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Rippel strøm @ lav frekvens
80.5 mA @ 120 Hz
Rippel strøm @ høj frekvens
1.61 A @ 100 kHz
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±20%
Overflademonterings fladestørrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
31mOhm
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C